Välkommen till oss på

Riddarholmen

Vi vill gärna träffa dig och ditt varumärke. Välkommen att hälsa på oss här på den vackra Riddarholmen. Eller så kommer vi till dig om du hellre vill det.

DET HÄR ÄR VI. KLICKA PÅ OSS OM DU VILL VETA MER.

Charlotte Krigström

Charlotte Krigström  Strategisk projektledare & VD

charlotte@bilbo.se

+46 708 32 40 40

Susanne Eklund

Susanne Eklund  Operativ projektledare

susanne@bilbo.se

+46 708 32 40 35

Kristina Eyem

Kristina Eyem  Strategisk projektledare

kristina@bilbo.se

+46 708 32 40 15

Saga Widholm

Saga Widholm  Operativ projektledare

saga@bilbo.se

+46 708 32 10 03

Tomas Ekholm

Tomas Ekholm  Copywriter

tomas@bilbo.se

+46 708 32 40 00

Gabriella Fritzson

Gabriella Fritzson  Art Director

gabriella@bilbo.se

+46 707 88 04 11

Terry Lee Fredin

Terry Lee Fredin  Art Director

terry@bilbo.se

+46 8 704 34 70

Eva Fogelström

Eva Fogelström  Originalare

eva@bilbo.se

+46 8 704 34 70

Dan Algstrand

Dan Algstrand  Originalare

dante@bilbo.se

+46 8 704 34 70

Lina Gröning

Lina Gröning  Originalare

lina@bilbo.se

+46 739 76 23 78

Stephen Jones

Stephen Jones  Originalare

stephen@bilbo.se

+46 8 704 34 70

Peter Ekholm

Peter Ekholm  Ekonomi/Admin

peter@bilbo.se

+46 8 704 34 70

VI GILLAR SPONTANANSÖKNINGAR. SPECIELLT NÄR TIMINGEN ÄR PERFEKT.  INFO@BILBO.SE